تور مالدیو

تور مالدیو

مرکز گردشگری و جهانگردی آتریسا گشت ( آریا ماهان کبیر ) اولین مجری تخصصی برگزار کننده تور مالدیو در ایران

 مالدیو کوچک ترین کشور قاره ی آسیا محسوب می شود که این کشور از 1200 جزیره بزرگ و کوچک مرجانی و شنی در اقیانوس هند تشکیل شده است. از کل این 1200 جزیره نزدیک به 200 جزیره آن بدون سکنه است و به صورت بکر باقی مانده است. مساحت کل مالدیو 823 کیلومترمربع می باشد که فقط 300 کیلومترمربع آن دارای سکنه است.

جمعیت تقریبی کشور مالدیو که توسط سازمان UN در سال 2013 اعلام شده است حدود 345.023 نفر می باشد که حدود 5% از جمعیت بالای 65 سال سن دارند و حدود 36% از جمعیت را افراد زیر 22 سال تشکیل می دهند. تناسب جمعیت به ازای هر 106 مرد 100 نفر زن می باشد.

زبان مردم مالدیو دیوهی نام دارد که ریشه ی این زبان به زبان هندواروپایی بر می گردد، همچنین تعداد اندکی از مردم این کشور به زبان انگلیسی تسلط دارند. برق شهری در مالدیو دارای ولتاژ 220 ولت است که با دستگاه های الکترونیکی مورد استفاده در ایران سازگار است.

داشتن اطلاعات آب و هوایی و شرایط فصلی کشور مقصد جزء نکات ضروری و پیش نیاز سفر ایده آل می باشد. بنابراین چه زمانی بهترین فصل سفر به مالدیو محسوب می شود؟

بهترین زمان شرکت در تور مالدیو

مالدیو دارای آب و هوای استوایی می باشد. تابستان های نسبتا گرم و مرطوب دور از انتظار نیست. میانگین دما در تابستان 27 درجه سانتگراد می باشد و دما تقریبا در تمامی فصول سال یکسان است که این امر سبب شده تا تفریحات آبی جزء یکی از جاذبه های گردشگری این کشور باشد.

شرایط آب و هوایی برای شرکت در تور مالدیو در ماهای نوامبر الی مارس از شرایط بسیار عالی بر خوردار است که ما به شما توصیه می کنیم چنانچه قصد سفر به این کشور را دارید در این ماه ها به مالدیو سفر کنید. همچنینبدترین شرایط آب و هوای و بارندکی های سنگین در ماه های ژوئن تا آگوست می باشد.

برنامه تور مالدیو

برنامه تور مسافرتی مالدیو

خدمات تور کشور مالدیو:

بلیط رفت و برگشت با پرواز هواپیمایی عمان ایر

بیمه مسافرتی

راهنمای فاسی زبان

5 شب اقامت رویایی در هتل به همراه خدمات هتل

نکات مهم :
نرخ کودک زیر 2 سال 990.000 تومان می باشد.
مسئولیت کنترل پاسپورت مسافرین بابت هرگونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر یا آژانس همکار می باشد.
ویزای کشور مالدیو در فرودگاه صادر می شود. کلیه مسافرین باید مبلغ 25 دلار به عنوان عوارض خروج در هنگام ترک کشور مالدیو پرداخت نمایند که بعهده شخص مسافر است.

اینفوگرافی تورگردشگری مالدیو